We’re working on it and will be launched soon, sorry for inconvenience.

O nás

V čem se odlišujeme od jiných studií?

Točíme ve vzduchu, na zemi a pod vodou.

Naši nadstavbou je pořizování profesionálních, netradičních, dynamických záběrů, leteckých fotografií (panoramatické fotografie 360°, virtuální prohlídky)  Ptačím okem - quadrocopter, Inspire 1Pro/Raw (s licencí), leteckých záběrů a záběrů pod vodní hladinou, nebo za extrémních podmínek. Díky pokročilým speciálně navrženým stabilizačním  technologiím natočíme (Ronin - S, Ronin - M) i  "z ruky" dynamické záběry bez otřesů, perfektní video v pohybu ve formátu 4K. Přitažlivý pohyb za pár vteřin pomocí motorizovaného slideru je u nás samozřejmostí. Pracujeme s online střižnou s 6 kamerami, ideální pro natáčení koncertů, divadelních představení a dalších živých produkcí. Nadstavbou může být přímý přenos celé akce na youtube.  Digitalizace všech formátů a časosběrné video (time-lapse) je také samozřejmostí. Zpracujeme rodinná videa a fotografie do poutavých krátkých videí, které zaujmou přátele, rodinu či společnost.

Fotografie letecké, reportážní a dokumentární, svatební, portrétové či produktové, akční i standardní fotografie, emotivní a informativní v profesionální kvalitě, vyfotografujeme rychlostí blesku. Zábavné fotokoutky pro Vaše akce s výběrem pozadí a rekvizit. Jsme připraveni přijet s mobilním foto ateliérem, šetříme Váš čas náročným pojížděním městem, parkováním a hledáním fotoateliéru.

Zabýváme se též všemi grafickými pracemi, návrhy corporate identity, logotypů, tiskovin a kreativní tvorbou. Vyrábíme webové prezentace na míru, programujeme, kódujeme šablony a konzultujeme při tvorbě webů. 

Pro většinu z našich klientů pracujeme dlouhodobě a všem nabízíme kompletní servis.

 

NÁŠ TÝM JE STABILNÍ

jednatelka: Ing. Iveta Dráždilová
 
obchod: Mgr. Jiří Vykydal, Igor Cenek
kameramani a postprodukce: Iveta Dráždilová, Jindra Martínek, Filip Klár, Jan Bílý, Petr Havlíček
certifikovaní piloti Ptačího oka (quadrocopter,  Inspire 1Pro/Raw): Jiří Svačinka, Iveta Dráždilová
fotograf: MgA. Aleš Motejl
mistr zvuku: Marek Svoboda
grafika a tisk: Petr Maryška, Jaroslav Pospíšil, Filip Rýc
vývoj webů: Mgr. Marek Nebesář

Kontakt

Ing. Iveta Dráždilová

Litvínovice - Stráňka 421
370 01 České Budějovice
Tel.: +420 604 759 568
E-mail: info@idvideo.cz
IČO: 69562831
DIČ: CZ6853211002