We’re working on it and will be launched soon, sorry for inconvenience.

Online Media

3 jednoduché kroky, jak být úspěšný na internetu:       Online media

  1. Ujasněte si, kdo jste a co je podstatou vašeho projektu / produktu / služby?

  2. Zjistěte, kdo je váš typický zákazník a čím jste pro něj jedineční?

  3. Najměte si nás a rozjeďme vaše podnikání online!

 

Zanalyzujeme co děláté a společně s vámi vytvoříme projektový a marketingový plán pro všechna vhodná online média a připravíme grafiku. K naší činnosti patří – tvorba brandu a firemní identity, tvorba webů a jejich optimalizace (SEO), programování na míru, fungující reklama online, tvorba newsletterů, bannerů a správa sociálních sítí. Prostě vše proto, abyste byli na internetu vidět a úspěšně jste pro vaše podnikání využívali potenciál, který vám dává.

Co je naším cílem?

Váš úspěch. Protože od toho tu jsme. Nenajímáte si nás na to, abychom udělali to, co nám řeknete. Najímate si nás jako odborníky na daný obor, stejně jako jste odborníky v tom svém. Možná s námi nebudete ve všem souhlasit, nebo vám některé námi navrhované činnosti nebudou dávat smysl, ale v pravidelném, dlouhodobějším hodnocení výsledků uvidíte, že vše dávalo smysl a hezky do sebe zapadá.

Cena služeb

Nemáme pevný ceník. Ke každému zákazníkovi přistpujeme individuálně a nabízíme jen to, co nám dává smysl pro rozvoj jeho podnikání. Nemusíte se nás ale bát oslovit - prvotní konzultace nic nestojí a i kdybychom se na spolupráci nedomluvili, rádi se s vámi o naše zkušenosti a znalosti podělíme. Třeba později zjistíte, že jsme měli pravdu a vrátíte se k nám.

Kontakt

Ing. Iveta Dráždilová

Litvínovice - Stráňka 421
370 01 České Budějovice
Tel.: +420 604 759 568
E-mail: info@idvideo.cz
IČO: 69562831
DIČ: CZ6853211002