We’re working on it and will be launched soon, sorry for inconvenience.

Ptačí oko - video

 

Ptačí oko - to je svět jako na dlani!

Quadrocopter, dron Inspire 1 Pro/Raw 

je profesionální platforma pro leteckou fotografii a video. Je vybavena palubní kamerou X5R s objektivem DJI MTF 15mm f/1,7 ASPH Lens s tříosým stabilizovaným závěsem, pořizuje ostré 16 mpx snímky a stabilní videozáznam až 4K (4096x2160/25p). Přestavitelná ramena s motory a podvozkem se po vzletu vysunou nahoru a zajistí tak nerušené zorné pole pro kameru v okruhu 360°.

        Zcela nový systém Vision Positioning System umožňuje opakované, přesné visení v požadované pozici. Inspire 1Pro umožňuje maximální rychlost letu až 22 m/s a maximální dobu letu až 18 minut při použití plně nabitého jednoho Inteligentního pohonného akumulátoru 5700 mAh.Integrovaný systémem pro přenos obrazu se dvěma ovladači (pilot, kameraman), oslňuje především možností zcela netradičních a akčních leteckých záběrů. Jedná se o nejvyspělejší kompletní sestavu DJI.  Díky dokonalému a hlavně bezpečnému ovládání PTAČÍHO OKA je možné pořizovat záběry z výšky několika metrů až do  výšky cca 300m.

Ptačí oko ovládá excelentní  pilot certifikovaný Úřadem pro civilní letectví. Kompozici obrazu ovládá, pomocí druhé vysílačky s monitorem, profesionální kameraman. Inspire 1 Pro/Raw  je ideální pro využití nejen pro  filmovou a televizní tvorbu. " Ptačí oko " našlo své uplatnění především v propagační tvorbě  např. stavebnictví, zeměděltví, průmyslu, turistickém ruchu, sportovních a kulturních akcích. Je vhodné všude tam, kde se nedostane klasický vrtulník, letadlo či plošina. Hodí se pro průzkum nebezpečných a špatně dostupných míst.

Unikátní záběry z  perspektivy Ptačího oka  zaujmou na první pohled každého!

Kontakt

Ing. Iveta Dráždilová

Litvínovice - Stráňka 421
370 01 České Budějovice
Tel.: +420 604 759 568
E-mail: info@idvideo.cz
IČO: 69562831
DIČ: CZ6853211002