We’re working on it and will be launched soon, sorry for inconvenience.

video na míru

DEJTE SVÝM FOTOGRAFIÍM A VIDEU ŽIVOT

Vašim fotografiím a videu vytvoříme dynamiku, hudební podklad, titulky, atraktivní střih, a to za minimální cenu. Jednoduchým způsobem a vlastní tvůrčí kontrolou nad obrazovou i textovou částí vytvoříte jedinečný originál prezentace z vašich vlastních podkladů. Neztrácejte čas vysedáváním u počítače a věnujte svůj čas rodině, sportu a koníčkům. Stačí jednoduše vložit vaše fotografie, video a text v běžném formátu a pořadí do vybrané šablony. Odkaz na výsledné video, pošleme na váš e-mail do 7 pracovních dnů. Tato videa jsou vaší fotovideoknihou přístupnou online, kterou máte možnost pohodlně sdílet s přáteli, rodinou či klienty. Žádné VIDEO NA MÍRU neosahuje reklamu.


jak na to?

šablony na výběr

jak jde život

Rodinné album - fotokniha

Rodinné album - fotokniha

Video jako fotokniha. Vhodné pro rodinné album, přání k narozeninám. Doplňte vlastní text a fotografie dle ukázky.

počet fotografií: 32 cena: 3000,-

objednat
Svatební oznámení

Svatební oznámení

Slavnostní oznámení. Vhodné pro zásnubní, svatební a výroční oznámení. Doplňte vlastní text a fotografie dle ukázky.

počet fotografií: 15 cena: 990,-

objednat
Svatební album

Svatební album

Fotoknika pro široké použití. Vhodné pro: svatební , narozeninové či rodinné album. Doplňte vlastní text a fotografie dle ukázky.

počet fotografií: 35 cena: 1300,-

objednat
Video oznámení narození Vašeho miminka

Video oznámení narození Vašeho miminka

Originální oznámení o narození děťátka. Vhodné pro oznámení přírůstku do rodiny všem online rodinným příslušníkům a přátelům. Doplňte vlastní text a fotografie dle ukázky.

počet fotografií: 10 cena: 490,-

objednat
Videoparte

Videoparte

Důstojné oznámení úmrtí. Vhodné jako oznámení úmrtí blízké osoby, videorozloučení ve smuteční síni. Možná je i delší verze obsahující smuteční proslov. Vlastní text dle ukázky, včetně posledního verše.

počet fotografií: 8 cena: 560,-

objednat
foto koláž

foto koláž

Univerzální fotoknika. Vhodná pro univerzální koláž z rodinných akcí - výlet, oslava, dovolená, nebo pro video firmy - produktové video, video z výstav. Doplňte vlastní text a fotografie dle ukázky.

počet fotografií: 11 cena: 1100,-

objednat
Historické fotografie  rodu či firmy

Historické fotografie rodu či firmy

Zachraňte svojí historii včas! Vhodné pro foto videoknihu složenou z historicky významných foto či video materiálů. Doplňte vlastní text a fotografie dle ukázky.

počet fotografií: 16 cena: 1500,-

objednat

firemní prezentace

Showreel pro firmy

Showreel pro firmy

Dynamická prezentace firmy. Vhodná pro umístění na web, využití na výstavách a jiných prezentací. Délka jednotlivých videosekvencí a množství videosouborů dle ukázky.

počet fotografií: 0 cena: 5000,-

objednat
Showreel pro firmy  s komentářem.

Showreel pro firmy s komentářem.

Dynamická prezentace firmy s komentářem. Vhodná pro umístění na web, využití na výstavách a jiných prezentací. Délka jednotlivých videosekvencí a množství videosouborů dle ukázky.

počet fotografií: 0 cena: 5000,-

objednat
Showreel pro firmy 3D

Showreel pro firmy 3D

Elegantní 3D animace z fotografií či videí. Vhodné pro prezentaci firmy od A do Z. Délka jednotlivých videosekvencí a množství videosouborů dle ukázky.

počet fotografií: 0 cena: 5000,-

objednat
Představení hotelu a restaurace

Představení hotelu a restaurace

Moderní animace v pohostinství. Vhodné pro celkové představení hotelu pomocí menu nabídky na web. Možné je vyrobit též virtuální prohlídku interiéru, nebo virtuální leteckou prohlídku okolí, ukázka na /www.idvideo.cz/ptaci-oko-virtualni-prohlidka. Vlastní text menu dle ukázky. Prosím nahrajte i logo ve formátu pdf.

počet fotografií: 15 cena: 5000,-

objednat

Originální, vtipný či laskavý dárek pro každého – video z fotografií

Rozhýbeme vaše fotografie atraktivně. Vytvořené Video na míru z rodinných fotografií potěší a pobaví hosty při oslavě významných či obyčejných narozenin.

Netradičním dárkem překvapíte o Vánocích, na svatbě a jiných rodinných sešlostech. Prezentujte se vlastním atraktivním PFkem. Pošlete zpracované video ze zachycených společných okamžiků své milé, jen tak z lásky, zabodujte :). Oživte staré dobré vzpomínky.

Plánuje snad oslavu? Vytvoříme videopozvánku, kterou jednoduše a rychle prezentujete na youtube , facebooku atd.

Připravíme Vám během několika dnů video se svatebním oznámením, vzpomínkami na dovolenou, video s oznámením narození potomka či bohužel i oznámení o úmrtí - videoparte. Do smutečních síní citlivě zpracujeme video z fotek o zesnulém, které doplní či zcela nahradí čtení nepopulárního smutečního proslovu.

VIDEOPREZENTACE PRO OBCHODNÍ PARTNERY

Nabídněte zákazníkům Vaše obchodní produkty a služby pomocí výstižných, finančně nenáročných videí s vlastní koncepcí a vždy autorizovanou hudbou. Chcete najít nebo změnit zaměstnání? Vytvoříme Vám video životopis - Video CV, které Vám poskytne originální výhodu pro přijímací pohovory. Během dvou minut zaujmete, první dojem je opravdu důležitý!

nemáte kvalitní fotografie a video?

Nebo preferujete pro některé příležitosti či prezentaci ještě zajímavější, výstižnější fotografie a video s neopakovatelnou atmosférou? Rádi poskytneme příjemného profesionálního fotografa, kameramana za rozumné ceny. Poptejte nás, pošleme do několika hodin nabídku. Přijedeme s mobilním ateliérem až k Vám.

Nemáte fotografie a videa ( na médiích VHS, VHS-C, Video 8, Hi8, Digital 8, Mini DV či dokonce 8 mm film ) v digitální podobě? Nevadí. Přepis materiálů ( tištěné fotografie nebo video na médiích VHS, VHS-C, Video 8, Hi8, Digital 8, Mini DV či dokonce 8 mm film ) je pro nás hračkou.

objednat fotografa, kameramana

nenašli jste co jste hledali?

Nenašli jste co jste hledali? Máte vlastní návrh? Neváhejte, popište a zašlete nám ho. My Vám ho naceníme a uděláme Vám tak video na míru dle Vaších požadavků.

zaslat návrh

Kontakt

Ing. Iveta Dráždilová

Litvínovice - Stráňka 421
370 01 České Budějovice
Tel.: +420 604 759 568
E-mail: info@idvideo.cz
IČO: 69562831
DIČ: CZ6853211002